מכונית הקונספט MINI SUPERLEGGERA.

dam Image

מכונית קונספט מרהיבה - מהרגע הראשון.

כבר מהרגע הראשון ברור שאם משלבים בין המיטב של בריטניה לבין אומנות העיצוב העילאית של איטליה, התוצאה תהיה מרהיבה. כפי שמוכיחה מכונית הקונספט המרהיבה MINI Superleggera. למעשה, היא מצטיינת בתחומים רבים: היא משלבת בין מראה שומט לסתות, ביצועים שמאיצים את הדופק וטכנולוגיה מתקדמת. איזה כיף.

cnt Background Image
מכונית הקונספט MINI Superleggera: תמונת פרופיל חזית-אלכסון

MINI. שונה לחלוטין.

ועכשיו למשהו שונה לגמרי - מכונית קונספט של MINI, במבנה של מכונית ספידסטר קלאסית. מבט אחד מספיק כדי להבין שמכונית הקונספט הזו היא התגלמות ההנאה מהנהיגה. מתא המנוע שנמתח הרחק לפנים, דרך רוחק הסרנים הארוך ועד לשלוחות הקצרות - כל פרט מעורר את התחושות המלבבות של מכונית רודסטר בריטית קלאסית. היא יוצרה בעבודת יד ונבנתה על מסגרת קלת משקל של צינורות אלומיניום. הקווים הזורמים נמתחים מהחזית ועד לסנפירים הנאים מאחור.

aig Background Image

מפגש בין עבר לעתיד.

מכונית הקונספט MINI Superleggera היא אמנם מחווה לתור הזהב המוטורי, אבל השורשים שלה נטועים היטב בעתיד. עם הטכנולוגיה המתקדמת ביותר, והנעה חשמלית. בתא הנוסעים, השילוב בין עץ ועור מסורתיים לבין אלומיניום עתידני יוצר אפקט מרהיב. והמחוון המרכזי של MINI נתון במעטפת אלומיניום ייחודית, הבנויה כמקשה אחת. האזכורים למורשת המוטורית הבריטית עטופים בשאר רוח איטלקי.

cnt Background Image
מכונית התצוגה MINI Superleggera : תמונת פרופיל במבט על-אלכסון