מכונית הקונספט MINI JOHN COOPER WORKS.

dam Image

הלוהטת.

MINI ו-John Cooper Works המציאו, למעשה, ביחד את המכונית הקטנה והלוהטת. מכונית הקונספט החדשה ממחישה זאת בעצמה שכמעט ומביסה את חוקי הפיזיקה. כבר כשרואים ושומעים את מכונית הקונספט MINI John Cooper Works, עוד לפני שמתחילים לנהוג בה, החושים כבר מסתחררים. קודם כל שומעים את פס הקול המרטיט. אחר כך מבחינים בגימור המבריק, שמלוטש בעבודת יד, בצבעים של John Cooper Works שהפכו לאגדה. ובהמשך מעריכים פרטים כמו פסי ספורט, עיטורים אדומים ופתחים בספוילר הגג המרשים.

cnt Background Image
מכונית הקונספט MINI John Cooper Works: תמונת פרופיל חזית-אלכסון

מוכנה לזינוק.

עם התנהגות מלהיבה של מכונית קרטינג, MINI John Cooper Works אוחזת בדרך יותר מכל מכונית אחרת - והחישוקים החדשים מסגסוגת קלה, בקוטר 18 אינץ', של John Cooper Works עוזרים לה להיצמד עוד יותר לכביש. עם הקליפרים הייחודיים של הבלמים הקדמיים, מובטחת שליטה מלאה בעצמה המוגברת. והיא נראית נהדר גם במסלול.

aig Background Image

אוקטן גבוה.

למכונית הקונספט MINI John Cooper Works רוחק סרנים ארוך יותר, מפשק סרנים רחב יותר ועיצוב חיצוני אווירודינמי יותר בהשוואה לדגם הקודם - עם חטיבת כוח וטכנולוגיות שלדה לביצועים אולטרה-גבוהים. ומאחר וכל התכונות האלה מגיעות במכונית MINI שימושית, הרי שכל יום אפשר להרגיש במסלול.

cnt Background Image
מכונית הקונספט MINI John Cooper Works: תמונת פרופיל חלק אחורי-אלכסון