חוויה דיגיטלית

קפיצה דיגיטלית משמעותית.

הציפו את החושים שלכם באור, צליל ותחושות בהתאם למצב הרוח שלכם. להפוך כל נסיעה לחוויה דיגיטלית בלתי נשכחת. ברוכים הבאים לעתיד האינטראקטיבי של MINI.
MINI Countryman - חוויה דיגיטלית - הפעלת המערכת

מערכת ההפעלה 9 החדשה של MINI יוצרת חוויית משתמש אינטואיטיבית חדשה לגמרי, ומבטיחה שתישארו מחוברים ותהיו בשליטה בכל נסיעה יותר מאי-פעם. היא מתקשרת עם מסך המגע הייחודי OLED ועם המסייע האישי החכם של MINI המופעל בעזרת קולכם האישי (לא בעברית), כדי שתוכלו ליהנות מיכולת התאמה אישית ברמה שטרם חוויתם. 

לנהוג ב-MINI אחרת בכל פעם מחדש. להתנסות בחלל פנים חדש. או בשבעה ליתר דיוק.

יצירת חוויה ייחודית ורב-חושית לנהג ולנוסעים. לצלול לעולמות השונים בתוך ה-MINI Countryman. כל אחד מהמצבים מתאפיין בעיצוב יצירתי משלו. ובעזרת המצב המותאם אישית, אתם יכולים גם להשתמש באפליקציה של MNI כדי לבחור תמונות שלכם מהטלפון הנייד, ולהציג אותן כתמונת רקע במסך. צבעי תאורת האווירה והתצוגה העילית האופציונלית מתאימים את עצמם אוטומטית לתמונות שבחרתם. אז תנו לחלל הפנים של המיני לסחוף אתכם.

* זמין בחלק מהדגמים

המסייע האישי שלכם.

MINI Countryman - חוויה דיגיטלית - ספייק

המסייע האישי החכם של MINI - החבר החדש שלכם.

אביזר חדש של שליטה קולית חכמה מותקן לראשונה בסביבת הנהג של דגמי MINI החדשים. המסייע האישי החכם של MINI מופעל באמצעות המילים ""Hey MINI"" או באמצעות לחיצה על כפתור ""ללחוץ-כדי-לדבר"" הנמצע על גלגל ההגה. התקשורת הקולית תוצג כאנימציה גראפית על תצוגת ה- OLED. הנהגים יכולים לבחור בין מספר עיצובי תצוגה.   השליטה הקולית החכמה מאפשרת שליטה על מספר פעולות מרכזיות ב- MINI שלך כגון ניווט, טלפון, רדיו ומערכת בקרת האקלים. אולי תרצו לבדוק משהו בנוגע לדרככם. מזג האוויר. או שאולי יש לכם בקשה מיוחדת. אפילו אם  זאת רק הודעה קצרה או שתרצו לשמוע בדיחה.

מוכנים להתחבר.

הנהיגה ב-MINI היא חוויה קלילה כשיש לכם את החבר הדיגיטלי, בשילוב מגוון עצום של מערכות חכמות מקושרות כסטנדרט, ללא תוספת תשלום, המציעות רמות גבוהות של נוחות, בטיחות וקישוריות. וכמובן, אם תרצו לצייד את ה-MINI שלכם בשירותים דיגיטליים נוספים, אתם יכולים לשדרג אותה בכל רגע.

רוצים עוד קישוריות?

בעזרת ה- MINI Connected אתם מקבלים גישה למגוון רחב, ההולך וגדל, של מאפיינים שימושיים ואפליקציות בידור ומידע, כולל משחקים, מוזיקה ווידאו בסטרימינג.

אתם יכולים עכשיו ליהנות מחוויית גיימינג ייחודית בתוך המכונית. הנהג והנוסעים יכולים לשחק במשחקים כאשר המכונית עומדת במקומה.

אפליקציות מוזיקה כגון Spotify עברו התאמה למערכת ההפעלה 9 של MINI, והן מתאימות בצורה מושלמת למסך העגול של MINI, כך שתוכלו ליהנות מחוויה אינטואיטיבית ייחודית.

מערכת ההפעלה 9 של MINI תומכת גם ב-Apple CarPlay וב-Android Auto ומאפשרת חיבור אלחוטי של הטלפון החכם. ניתן להציג את המידע הרלוונטי לא רק על המסך העגול אלא גם בתצוגה העילית האופציונלית.