Looks like the MINI you've been you-ifying hasn't been saved. If you'd like to come back and keep tinkering, save it and give it a sweet name so you can pick up where you left off

 

Your unique MINI, Your unique MINI,

Your MINI - exterior Your MINI - interior

REQUEST AN OFFER.

BOOK A TEST DRIVE.

אולמות תצוגה

The all-electric MINI side view
MINI ELECTRIC
MINI הצ'בק 3 דלתות
MINI הצ'בק 3 דלתות.
MINI הצ'בק 5 דלתות
MINI הצ'בק 5 דלתות.
MINI קבריו
MINI קבריו.
MINI Countryman SE side view
COUNTRYMAN PHEV
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo

COMING SOON!

author.product-selector.pdhNotAvailable.disclaimerInfo.text This component is currently unavailable. But feel free to look around. And come back soon if you can’t find what you’re looking for this time.
JOHN COOPER WORKS - נולדה למסלול JOHN COOPER WORKS - נולדה למסלול

john cooper works

הריגושים של MINI, במידה מקסימלית.

מאיצה את קצב פעימות הלב.

דגמי MINI John Cooper Works עתירי הביצועים שלנו מוכנים להופעה רבת עצמה - עם יציבה אתלטית ונהמה גרונית אופיינית. המכוניות עתירות הביצועים הן הגלגול המודרני של אגדות המרוצים המנצחות של ג'ון קופר, והן מגלמות את תמצית הספורט המוטורי. ג'ון קופר ואנשי הצוות שלו בטחו באינסטינקטים שלהם. בתחילת שנות השישים, כנגד כל הסיכויים אבל עם רוח חלוצית שלא ניתן היה לעצור, הוא הצליח לייצר מכונית מרוץ אגדית ממכונית משפחתית זעירה - ולשנות את כיוון המחשבה של רבים.

האגדה ממשיכה לחיות.

האמונה של מעטים.

איש לא צפה כי ג'ון קופר ומכונית MINI הקלאסית שהפכה לאגדה יזכו בדגל השחמט - כנגד כל הסיכויים. האנדרדוג הנמרץ סחף את העולם של הספורט המוטורי בסערה, וגבר על יריביו הודות להתנהגות הזריזה ולמבנה פורץ הדרך של המנוע והגלגלים. פעם אחר פעם.

לכתוב את ההיסטוריה של הספורט המוטורי.

שורשיו של הסיפור של John Cooper Works נטועים בשנת 1946. צ'רלס קופר ובנו ג'ון הקימו את חברת הרכב קופר וייצרו מכוניות מרוץ ראשונות במוסך הקטן של צ'רלס בסרביטון שבאנגליה. ההתחלה הצנועה עתידה הייתה לשנות מהקצה אל הקצה את העולם של הספורט המוטורי, ותרמה ליצירת מורשת מרוצים משגשגת בבריטניה, שעדיין קיימת גם היום. שלא לדבר על ההשפעה העצומה שעתידה הייתה להיות לה בקרוב על MINI הקלאסית. צפו ב-John Cooper: Genius & Works - הסרט התיעודי המעולה שהופק על ידי רשת Sky.
John Cooper Works – מגע של גאונות John Cooper Works – מגע של גאונות

הנהג בראש סדר העדיפויות.

חברת הרכב קופר ייצרה בתחילה מכוניות מרוץ חד מושביות למרוצי Formula Three. הודות למנוע האחורי המהפכני, הן זכו להצלחה עצומה במרוצים בקבוצת 500 סמ"ק. ההברקה הגאונית הפכה את חברת הרכב קופר לבחירה המועדפת על נהגים צעירים ושאפתניים. ג'ון קופר המשיך וניצח הן באליפות העולם של פורמולה אחת והן באליפות היצרנים.

ה-MINI COOPER הראשונה ה-MINI COOPER הראשונה

לידתה של אגדה.

לאחר שנהנה מהצלחה משמעותית עם המכוניות מתוצרתו, החל ג'ון קופר להתלהב מ-MINI הקלאסית שזה עתה הוצגה. הוא הוקסם מהפוטנציאל, וראה בחזונו כיצד היא הופכת לאלופת מרוצים. בתוספת של מנוע חזק יותר, בלמים חדשים והיגוי חד יותר, הפכה במהרה המכונית המשפחתית הקטנה והצנועה למכונית מרוץ שמביסה ענקיות. בשנת 1961, נולדה MINI Cooper הראשונה.
ג'ון קופר - מוביל בתחומו ג'ון קופר - מוביל בתחומו

מביסה את כל המוסכמות.

עכשיו, דבר לא יכול היה לעמוד בפני MINI. האינסטינקט של ג'ון קופר הוכיח את עצמו פעם נוספת. הוא היה המוביל בתחומו. והוא יצר מכונית שתחולל מהפכה לדורות הבאים. בשנת 1964, MINI Cooper הייתה שם דבר בעולם. והיא ניצחה כמעט בכל תחרות שאפשר להעלות על הדעת - כולל ניצחונות היסטוריים בראלי מונטה קרלו בשנים 1964, 1965 ו-1967. MINI וג'ון קופר הפכו את MINI הקלאסית למנצחת - שהביסה את כל מתחרותיה בפער גדול.
BMW + MINI BMW + MINI

עידן חדש נולד.

בשנת 2001 הצטרפה MINI לקבוצת BMW ומותגה מחדש כ-MINI. השינוי עורר עניין רב בכוונון של דגמי MINI ובהמשך המורשת של John Cooper Works. ערכות הכוונון של John Cooper Works ל-MINI Cooper ו-MINI Cooper S הוצעו באמצעות סוכנויות MINI ברחבי העולם מאז שנת 2003, והגבירו את ההספק של MINI Cooper ל-126 כ"ס ושל MINI Cooper S לנתון מרשים של 200 כ"ס.
ה-MINI המהירה ביותר ה-MINI המהירה ביותר

עוד יותר מהירות.

MINI Cooper S שכווננה מראש באמצעות ערכת GP של John Cooper Works הושקה בשנת 2006. המהדורה החדשה והמוגבלת של MINI הצ'בק העניקה ביצועים עוצרי נשימה ותחושת מרוצים ייחודית. הייתה זו ה-MINI המהירה ביותר לכביש הציבורי עד אז, עם תאוצה ל-100 קמ"ש של קצת פחות מ-6.5 שניות. רק 2,000 יחידות יוצרו. וכולן באותו שילוב צבעים ייחודי: Thunder Blue מטאלי עם מראות Chili Red וגג Pure Silver, עם ציון מספר היחידה - בין 1 ל-2,000.
הדגם הראשון של MINI John Cooper Works הדגם הראשון של MINI John Cooper Works

האגדה נולדת מחדש.

בשנת 2007 רכשה BMW את שם המותג John Cooper Works ואת משאבי ההנדסה והפיתוח. ושנה לאחר מכן הושקו שני הדגמים החדשים של MINI John Cooper Works: גרסה עדכנית של דגם ההצ'בק John Cooper Works ו-John Cooper Works Clubman. שתי יחידות הכוח צוידו במנוע בעל ארבעה צילינדרים, בנפח של 1.6 ליטר עם מגדש טורבו Twin Scroll והספק של 211 כ"ס. עדות לרוח החלוצית ולמחויבות לביצועי נהיגה של ג'ון קופר. חמש שנים לאחר מכן, בשנת 2013, הוצגה מהדורה מוגבלת של MINI John Cooper Works GP עם הספק של 218 כ"ס ממנוע בעל ארבעה צילינדרים עם מגדש טורבו. גם הפעם יוצרו רק 2,000 יחידות מהדגם המבוקש.
MINI John Cooper Works MINI John Cooper Works

אינסטינקט מנצח.

מורשת הספורט המוטורי של MINI ממשיכה לחיות בדגמי MINI John Cooper Works שהגיעו זה עתה לרחובות העיר. כולם חולקים באותו DNA עתיר ביצועים, כולם נהנים מכוונון ברמת מרוצים וכולם מעניקים שילוב רב יכולות של התנהגות מדויקת והאצה מהירה. בנוסף לכך, גם קבוצת המרוצים של MINI John Cooper Works ממשיכה להביס את המתחרות. לאחרונה זכתה הקבוצה בדגל השחמט בדייטונה - לאחר שניצחה כמה ממכוניות הספורט הנחשבות בעולם. לאחר שזכתה בראלי דקאר ארבע שנים ברציפות עם MINI ALL4 Racing, קבוצת הראלי של MINI John Cooper Works עם הנעה לארבעת הגלגלים רשמה פתיחה מוצלחת בראלי דקאר. ג'ון קופר היה ודאי גאה בה.
ביצועי שיא
John Cooper Works | הריגושים של MINI, במידה מקסימלית. John Cooper Works | הריגושים של MINI, במידה מקסימלית.

לעוצמה האדירה נלווית היענות מעולה.

אתם מוכנים לצאת לכביש הפתוח. ועם המומנט מעורר ההשראה שמפיק המנוע בעל ארבעה הצילינדרים, בנפח 2.0 ליטר ובטכנולוגיית TwinPower Turbo, אפשר להגיע ל-100 קמ"ש תוך קצת יותר משש שניות.
הזמן מבחן דרך

לחוות את הצליל של העצמה.

הרכב את האוזניות, הגבר את עצמת הקול והאזן לנהמה האגדית של John Cooper Works.

עיצוב ייחודי
JCW, מבט חזיתי JCW, מבט חזיתי

מראה של מכונית מרוץ. נשמה של אלופה.

דגמי John Cooper Works נולדו לרגש - עוד לפני שנכנסים אליהם. מראה בולט בהשראת מסלולי המרוצים, חומרים באיכות המשובחת ביותר ושורה של שיפורים חזותיים מציבים את דגמי John Cooper Works בליגה משלהם. ובנוסף, הם מוצעים בצבע Rebel Green האקסקלוסיבי שלנו - פרשנות מודרנית לצבע המרוצים הבריטי הקלאסי.
דגמי JCW
אתם מוזמנים להכיר את דגמי JCW אתם מוזמנים להכיר את דגמי JCW

אתם מוזמנים להכיר את דגמי JCW

כשיושבים מאחורי ההגה של John Cooper Works, הריגושים שכמו נלקחו ממסלולי המרוצים - מובטחים. דגמי הביצועים היוקרתיים שלנו נושאים את השם האגדי John Cooper - ואלו הדגמים החזקים והאקסקלוסיביים ביותר שייצרה MINI אי פעם.

לקבלת ספר נהג עדכני ניתן לפנות לאולם התצוגה או לכתובת דוא”ל: service1@delekmotors.co.il

מחירון MINI JCW.

דגם

נפח מנוע

מחיר כולל מע"מ

אגרת רישוי

מחיר כולל מע"מ ואגרת רישוי

MINI JCW Chili Play

1,998

280,000 ₪

3,355 ₪

283,355 ₪

MINI JCW GP Wired

1,998

399,000 ₪

4,719 ₪

403,719 ₪

*לפי מחירון 05/21 החל מתאריך 27.4.2021

MINI JOHN COOPER WORKS הצ'בק. MINI JOHN COOPER WORKS הצ'בק.

MINI JOHN COOPER WORKS הצ'בק.

מכונית קלאסית עם מורשת ראלי מרשימה. כיורשת הישירה של המכוניות המנצחות של ג'ון קופר, מכונית ההצ'בק שלנו, MINI JCW, תדבר אל נהג המרוצים הפנימי שבך. ללא שום מאמץ, היא משלבת בין עצמה, זריזות ועומק הנדסי. ועם רוחק סרנים קצר ותחושה של מרכז כובד נמוך ברמה הקיצונית ביותר, אתה מחכה בקוצר רוח לכל פנייה בדרך.
MINI JOHN COOPER WORKS קבריו MINI JOHN COOPER WORKS קבריו

MINI JOHN COOPER WORKS קבריו

לחוש את הרוח בשיער ואת האדרנלין זורם בעורקים. MINI John Cooper Works קבריו מציעה עיצוב ספורטיבי מלוטש וביצועים מעולים.

דרגות זיהום ובטיחות.

The all-electric MINI side view
MINI ELECTRIC
MINI הצ'בק 3 דלתות
MINI הצ'בק 3 דלתות.
MINI הצ'בק 5 דלתות
MINI הצ'בק 5 דלתות.
MINI קבריו
MINI קבריו.
MINI Countryman SE side view
COUNTRYMAN PHEV
MINI John Cooper Works side view
MINI John Cooper Works logo