עיצוב פנימי

מגע מעודן.

עיצוב פנימי אסתטי המוגדר על ידי פריטים מוקפדים וחומרים איכותיים. חומרים יוקרתיים, טכנולוגיה מתקדמת ותאורת אווירה נעימה משתלבים יחד ויוצרים חוויית נהיגה משובחת. אם תיכנסו פנימה, קרוב לוודאי שלא תרצו לצאת ממנה.

הכירו את MINI Experience mode.

להרגיש את מצב הרוח שלכם. מצבי ה- MINI Experience Mode הם שער הכניסה שלכם לעולם של חיבורים והתנסויות. הם מעוררים את כל החושים. כל אחד מהמצבים מתאפיין בעיצוב ובתאורת אווירה משלו. בהינף אצבע ניתן לשנות לגמרי את האופן שבו סביבת הנהיגה שלכם נראית ומרגישה.

*זמין בחלק מהדגמים

MINI Countryman - חלק פנימי - מסך OLED

OLED‏, OLED OLED OLED.

לב-ליבו של לוח המכשירים והנקודה שבה הכל קורה הוא מסך המגע OLED העגול והמרשים. בעזרת טכנולוגיית OLED מתקדמת וזכוכית איכותית מאוד בקוטר של 240 מ"מ, יצרנו מראה מינימליסטי וייחודי. המסך מתפקד כלוח מחוונים וכמרכז בידור, מידע ועזרה. זהו המסך העגול הראשון בעולם.

להתפנק עם פנים חדש, או שבעה.

אתם יכולים לקבוע את חוויית הנהיגה אותה תרצו לחוות בכל פעם שתיכנסו ל- MINI שלכם. החל מספורטיבית ועד לסופר-חסכונית - מצבי החוויה של MINI מתאימים לכל מצב רוח, וכל אחד מהם מגיע עם מראה שונה ומגוון.

* זמין בחלק מהדגמים

MINI Countryman - חלק פנימי - לוח מכשירים MINI Countryman - חלק פנימי - לוח מכשירים
MINI Countryman - חלק פנימי - נוסע
MINI Countryman - חלק פנימי - לוח מכשירים MINI Countryman - חלק פנימי - לוח מכשירים
MINI Countryman - חלק פנימי - נוסע

סגנון וקיימות. בדיוק בשבילכם.

אתם יכולים לבחור בעיצוב אחד מתוך שני סגנונות שונים כדי לבטא את עצמכם - Classic או Favorite. כל אחד מהם מגיע עם פריטים ומאפיינים עיצוביים מיוחדים בלוח המכשירים, בריפוד המושבים ובתקרה.

בעזרת הבד החדש שלנו, אנחנו רוצים שתחוו תחושה אמיתית של חום ואווירה נעימה בתוך ה-MINI שלכם. הבד עשוי מחומרים ממוחזרים איכותיים אשר נארגו בטכניקה דו-ממדית ייחודית. הוא יוצר אווירה יוקרתית, כולל יותר אפשרויות עיצוב ומשמש כרקע המושלם להקרנת מצבי ה-MINI Experience השונים.

MINI Countryman - חלק פנימי - לוח מתגים

רק צריך ללחוץ.

כל מה שאתם צריכים נמצא במרחק לחיצת כפתור - בלם החניה, ההילוכים, מצבי חוויית הנהיגה של MINI ועוד ועוד. חמשת המתגים האינטואיטיביים עוצבו מחדש וכעת הם נגישים יותר, שימושיים יותר ונעימים למגע.

היגוי של מכונית קארטינג.

הכיף הגדול מתחיל ברגע שאתם נוגעים בגלגל ההגה. קיבלנו השראה מה-MINI הקלאסית הנצחית, עדכנו את העיצוב והקטנו אותה מעט כדי לתת לכם את התחושה של מכונית קארטינג קלאסית אבל בגרסה עוצמתית יותר. ובמקום חישור שלישי, גלגל ההגה כולל רצועת בד מעוצבת. הלחצנים השמאליים מאפשרים לכם להפעיל את מערכות העזר לנהג. הפעלת מערכת הבידור והמידע ופעולות התקשורת מתבצעת בעזרת הלחצנים הימניים.

MINI Countryman - חלק פנימי - גלגל הגה
MINI Countryman - חלק פנימי - חומרים

לסלול דרכים חדשות בעזרת חומרים חדשים.

MINI יוצרת אסתטיקה חדשה לגמרי על ידי שימוש בחומרי טקסטיל מיוחדים. החומר החדש שבו אנו משתמשים בלוח המכשירים ובדלתות יוצר אווירה מיוחדת במינה. הבד הוא איכותי מאוד וקל לניקוי. הוא יוצר אווירה יוקרתית, כולל יותר אפשרויות עיצוב ומשמש כרקע המושלם למצבי MINI Experience השונים. אנחנו נמשיך בפיתוח חדשני של חומרים המסוגלים לעמוד בדרישות התובעניות שלנו המתמקדות בתחושה, מראה ועמידות בפני שחיקה.