mini concept - aceman vision

ה-MINI CONCEPT ACEMAN.

*ה-MINI Concept Aceman היא מכונית קונספט, כלומר היא אינה מיועדת לייצור או למכירה. לכן לא ניתן לנהוג בה בכבישים ציבוריים והיא אינה עומדת בתקנות התעבורה. הצילומים נערכו בכביש סגור/בסטודיו ללא גישה לכלי רכב אחרים.

ריגוש מחשמל.

ה-MINI Concept Aceman מסמלת עידן חדש של מכוניות יותר מחוברות וידידותיות לסביבה המשלבות בין מערכות הייטקיות מתקדמות, אופי כריזמטי ופשוט וריגוש מנהיגה.

הקרוסאובר החשמלי הראשון שלנו מתהדר בזריזות המאפיינת את MINI ובחשיבה עיצובית חדשנית תוך שמירה על יכולת נהיגה מרשימה. זו MINI אמיתית: פרופורציות מרגשות, קווים ייחודיים ופונקציונליות חכמה. ה-MINI Concept Aceman היא מכונית זריזה ועוצמתית אך גם מתוחכמת במיוחד - היא התחלה של הרפתקה חדשה.

mini concept - aceman - הנקודות העיקריות

ספונטניות אמיתית.

  •  ביצועי נהיגה מעוררי השראה של מכונית חשמלית אמיתית המגובים על ידי הטכנולוגיות המתקדמות ביותר.
  • ארכיטקטורה חכמה חדשה לגמרי המספקת פונקציונליות ורמת גמישות גבוהות.
  • טכנולוגיה אינטראקטיבית חדשנית ומערכת בידור ומידע עם כמה מסכים המעניקות לנוסעים חוויית משתמש חסרת תקדים.
  • משטחים שאינם כוללים חלקי כרום או עור ושימוש בבדים העשויים מחומרים ממוחזרים.

עיצוב עתידני המחובר למסורת.

ה-MINI Concept Aceman היא האינטרפרטציה המודרנית שלנו למושג "רכב ספורט-פנאי" המגיע באריזה הזריזה של MINI. קווי המתאר הברורים שלה והמשטחים הנקיים מותירים רושם משכנע.

עיצוב פנימי - מינימליזם חדש.

חלל הפנים של ה-MINI Concept Aceman משלב בין האלמנטים העיצוביים הקלאסיים והספורטיביים של MINI לבין מגע אלגנטי המורגש היטב בכל פינה. האזורים הפתוחים והמרווחים סביב הדלתות והמשטחים הרכים למגע יוצרים תחושת חום נעימה בפנים, והגג הפנורמי שוטף את חלל הפנים באור טבעי. 

עיצוב מושך מבטים.

צבע הטורקיז הבהיר מוסיף לתחושת הריגוש. הצבע משנה את הגוון שלו לבהיר יותר או לכהה יותר בהתאם לזווית האור, ובכך מעניק למשטח מראה תלת-ממדי מרשים. הגגון מגיע בצבע ירוק British Racing Green והודות לאפקט שינוי הגוון של ציפוי ה-PVD, הוא זוהר בגווני כחול, סגול, ירוק, טורקיז וורוד. 

מיני קונספט - aceman - עיצוב חיצוני - הנקודות העיקריות
מיני קונספט - aceman - עיצוב פנימי - הנקודות העיקריות

צעד נוסף לעתיד בר-קיימא.  

המכונית יוצרה תוך הקפדה גבוהה על הפרטים הקטנים ביותר ועל איכות החומרים, אשר כולם עשויים מפלסטיק ממוחזר. משחק מדהים בין הגוונים מעניק חוויית נהיגה מרגשת במיוחד.

הנקודות העיקריות.

נהיגה לפי בחירה - מצבי החוויה.

לצלול לעולמות השונים בתוך ה-MINI Concept Aceman. שלושה מצבי חוויה חדשים מציעים דרכים שונות להפעיל את הצגים וליהנות מהם. אז תנו לחלל הפנים של המיני לסחוף אתכם. 

מצב אישי.

מאפשר התאמה אישית של המסכים. אתם יכולים לבחור בין שלל תמונות רקע המוקרנות גם על לוח המכשירים בליווי צלילים נעימים. בין הדוגמאות ניתן למצוא עננים נעים בשמיים, גלים נשברים על החוף ומים מנצנצים בבריכה. 

מיני קונספט‏ - aceman - מצבים - התאמה אישית
מיני קונספט‏ - aceman - מצבים - פופ-אפ

מצב "פופ-אפ".

מצב הפופ-אפ הוא מצב ניווט ממוקד חוויה המופיע בפעם הראשונה ב-MINI והוא כולל גם הפתעה קטנה. אתם יכולים להחליט לאן אתם רוצים להגיע על ידי בחירת קטגוריית החוויה לדוגמה, מסעדה, אירועים, טרנדים או אפילו לתת לגלגל המזל להחליט עבורכם. 

מצב אנרגטי.

המצב האנרגטי שב-MINI Concept Aceman הופך כל נסיעה לשמחה יותר, מהנה יותר ואינטראקטיבית יותר. במצב זה אתם יכולים ליצור עיצוב אינטראקטיבי חדש לגמרי לאזור התצוגה כאשר המכונית עומדת במקומה.

מיני קונספט‏ - aceman - מצבים - אנרגטי
מיני קונספט‏ - aceman - מבחר הדגמים

חפשו את ה-MINI המתאימה לכם.

כל דגמי ה-MINI שלנו היו בשלב כזה או אחר מכוניות קונספט. היכנסו למבחר הדגמים החדשים והמרגשים שלנו ובחרו את ה-MINI שלכם.