עיצוב חיצוני

100% מזוקקת.

פשוטה ומתוחכמת. זיקקנו את ה- MINI Cooper החשמלית החדשה לצורתה הטהורה ביותר.
ה-MINI החשמלית - חלק חיצוני - צללית

מינימליסטיות מקסימלית.

ה-MINI Cooper החשמלית מתאפיינת בפשטות כריזמטית. בחרנו לאמץ את הגישה העיצובית שמאחורי הרעיון "פחות זה יותר" והסרנו אלמנטים מיותרים כדי לזקק את העיקר. התוצאה - משטחים נקיים וחלקים, קווים עדינים ופרופורציות מאוזנות. עיצוב חיצוני מוקפד, מרשים ובטוח בעצמו.

בולטת מבין השאר.

הנוכחות המקסימה של ה-MINI Cooper החשמלית מוגדרת על ידי העיצוב הקדמי האייקוני והשלוחות הקצרות שלה. הגריל הקדמי המתומן ופנסי ה-LED הראשיים העגולים, מדגישים את העיצוב העדכני והעתידני של המכונית.

ה-MINI החשמלית - חלק חיצוני - פנסים ראשיים
ה-MINI החשמלית - חלק חיצוני - פנסי LED ראשיים

מה קורה היום בערב?

נוסף על פנסי ה-LED העוצמתיים והיעילים המגיעים כסטנדרט, ניתן לצייד את המכונית בפנסים ראשיים בעלי טווח מוגדל. על ידי הפעלה חכמה של האורות הנמוכים ותאורת הפנייה, הפנסים משפרים את הראות בצידי הרכב בנסיעה בתוך העיר, בדרכים מפותלות ובדרכים מהירות.

ולפי מה שאתם מרגישים היום: אתם יכולים לבחור באחת מתוך שלוש חתימות אור שונות.

MINI. ללא ספק.

זו MINI, מכל זווית. אבל עם הילה חדשה לעידן חדש. הצללית הקומפקטית והזריזה שלה נתמכת על ידי בסיס גלגלים ארוך וגלגלים גדולים יותר. המשטחים החלקים מדגישים את צבע הגוף, וספי הדלתות בגוון שחור מעניקים למכונית מראה עדכני. בנוסף, החלוקה האופטית של הגוף, החלונות והגג ל-3 חלקים מדגישה את האפקט החזותי הכללי.

"כל חידוש טכנולוגי מתמקד במשימה ברורה. MINI טהורה. פחות מורכבת, יותר מותאמת אישית."

אוליבר הימלר, מנהל חטיבת העיצוב של MINI

תראו מה קורה מאחור.

הפנסים האחוריים, המתאפיינים בעיצוב משולש, מספקים מנה נוספת של אינדיבידואליות. וכמו מלפנים, אתם יכולים לשנות את תאורת קבלת הפנים והחזרה הביתה כך שתתאים למצב הרוח שלכם.

ה-MINI החשמלית - חלק חיצוני - פנסים אחוריים
ה-MINI החשמלית - חלק חיצוני - תאורת קבלת פנים

ברוכים הבאים.

הכניסה אל תוך ה-MINI Cooper החשמלית שלכם היא תמיד אירוע מיוחד. כאשר אתם מתקרבים אל ה-MINI שלכם או מתרחקים ממנה, היא מפעילה את תאורת קבלת הפנים או את תאורת החזרה הביתה בהתאם למצב הרוח שלכם.