עיצוב פנימי

פחות זה יותר MINI.

ה-MINI Cooper החשמלית מתאפיינת במינימליזם, בנוחות ובחדשנות, זו מכונית טהורה עם טוויסט.

הכירו את ה- MINI EXPERIENCE MODE.

לראות, לשמוע ולהרגיש את מצב הרוח שלכם. מצבי החוויה של MINI הם שער הכניסה שלכם לעולם של חיבורים והתנסויות. הם מעוררים את כל החושים שלכם. כל אחד מהמצבים מתאפיין בעיצוב, בתאורת אוויר ובצלילים מיוחדים משלו. בעזרת פקודה אחת בודדת אתם יכולים לשנות לגמרי את האופן שבו סביבת הנהיגה שלכם נראית ומרגישה.
ה-MINI החשמלית - חלק פנימי - לוח מכשירים

OLED‏, OLED OLED OLED.

לב-ליבו של לוח המכשירים והנקודה שבה הכל קורה הוא מסך המחוונים המרכזי דקיק, והאלגנטי. בעזרת טכנולוגיית OLED מתקדמת וזכוכית איכותית מאוד בקוטר של 240 מ"מ, יצרנו מראה מינימליסטי וייחודי. המסך מתפקד כלוח מחוונים וגם כמרכז בידור, מידע ועזרה. ומסך זה הוא מסך ה-OLED העגול הראשון בעולם.

לוח המכשירים המינימליסטי ביותר.

אנחנו משתדלים שהדברים יהיו פשוטים ככל הניתן, אבל לא יותר מזה. הדבר הראשון שתוכלו לראות הוא שהעיצוב נקי וממוקד - בדיוק כמו העיצוב הפנימי האייקוני של ה-MINI הקלאסית המקורית. השארנו רק את הדברים החיוניים באמת, בתוך יחידת האינטראקציה של MINI יצרנו לוח מכשירים רזה אבל מרווח, המשמש אכסניה למסך ה-OLED המהמם ולחמישה מתגים.

 

ה-MINI החשמלית - חלק פנימי - לוח מכשירים

סגנון וקיימות. בדיוק בשבילכם.

ה- MINI COOPER החשמלית מגיעה ב- 2 סגנונות שונים - Classic, ו- Favoured. כל אחד מהם מגיע עם פריטים ומאפיינים עיצוביים מיוחדים בלוח המכשירים, בגלגל ההגה, בריפוד המושבים ובתקרה.

בעזרת חומרי גימור הפנים האיכותיים שלנו, אנחנו רוצים שתחוו תחושה אמיתית של חום ואווירה נעימה בתוך ה-MINI שלכם. 

רק צריך ללחוץ.

כל מה שאתם צריכים לעשות הוא ללחוץ על המתג - בלם החניה, ההילוכים, מצבי חוויית הנהיגה של MINI ועוד ועוד. חמשת המתגים האינטואיטיביים עוצבו מחדש וכעת הם נגישים יותר, שימושיים יותר ונעימים למגע.

ה-MINI החשמלית - חלק פנימי - לוח מתגים
ה-MINI החשמלית - חלק פנימי - גלגל הגה

קדימה לסיבובים.

הכיף הגדול מתחיל ברגע שאתם נוגעים בגלגל ההגה. עדכנו את העיצוב והקטנו אותו מעט, כדי לתת לכם את התחושה של מכונית קארטינג קלאסית, אבל בגרסה עוצמתית יותר. ובמקום חישור שלישי, גלגל ההגה כולל רצועת בד מעוצבת. הלחצנים השמאליים מאפשרים לכם להפעיל את מערכות העזר לנהג. ובעזרת הלחצנים הימניים מתבצעת הפעלת מערכת הבידור והמידע, המסייע האישי החכם, סרגל הכלים ופעולות התקשורת.

לסלול דרכים חדשות בעזרת חומרים חדשים.

MINI יוצרת אסתטיקה חדשה לגמרי על ידי שימוש בחומרי טקסטיל מיוחדים. החומר החדש שבו אנו משתמשים בלוח המכשירים ובדלתות יוצר אווירה מיוחדת במינה. בד איכותי מאוד וקל לניקוי, אשר נארג בטכניקה דו-ממדית ייחודית. הוא יוצר אווירה יוקרתית, כולל יותר אפשרויות עיצוב ומשמש כרקע המושלם למצבי MINI Experience השונים.
ה-MINI החשמלית - חלק פנימי - דלת