חוויה דיגיטלית

קפיצה דיגיטלית רצינית.

הציפו את החושים שלכם באור, צליל ותחושות בהתאם למצב הרוח שלכם. להפוך כל נסיעה לחוויה דיגיטלית בלתי נשכחת. ברוכים הבאים לעתיד האינטראקטיבי של MINI.
ה-MINI Countryman החשמלית - חוויה דיגיטלית - הפעלת המערכת

מערכת ההפעלה 9 של MINI יוצרת חוויית משתמש אינטואיטיבית חדשה לגמרי, ומבטיחה שתישארו מחוברים ותהיו בשליטה בכל נסיעה יותר מאי-פעם. היא מתקשרת עם מסך המגע הייחודי OLED ועם המסייע האישי החכם של MINI המופעל בעזרת קולכם האישי (לא בעברית), כדי שתוכלו ליהנות מיכולת התאמה אישית ברמה שטרם חוויתם.

מצבי החוויה של MINI. רגעי MINI קסומים.

יצירת חוויה ייחודית ורב-חושית לנהג ולנוסעים. לצלול לעולמות השונים בתוך ה-MINI Countryman החשמלית. כל אחד מהמצבים מתאפיין בעיצוב ובצלילים מיוחדים משלו. ובעזרת המצב המותאם אישית, אתם יכולים גם להשתמש באפליקציה של MNI כדי לבחור תמונות שלכם מהטלפון הנייד, ולהציג אותן כתמונת רקע במסך. צבעי תאורת האווירה והתצוגה העילית האופציונלית מתאימים את עצמם אוטומטית לתמונות שבחרתם. אז תנו לחלל הפנים של המיני לסחוף אתכם.

* זמין בחלק מהדגמים.

העוזר האישי שלכם.

ה-MINI החשמלית - חוויה דיגיטלית - ספייק ה-MINI החשמלית - חוויה דיגיטלית - ספייק

העוזר האישי החכם של MINI - החבר החדש שלכם.

אביזר חדש של שליטה קולית חכמה מותקן לראשונה בסביבת הנהג של דגמי MINI החדשים. המסייע האישי החכם של MINI מופעל באמצעות המילים ""Hey MINI"" או באמצעות לחיצה על כפתור ""ללחוץ-כדי-לדבר"" הנמצע על גלגל ההגה. התקשורת הקולית תוצג כאנימציה גראפית על תצוגת ה- OLED. הנהגים יכולים לבחור בין מספר עיצובי תצוגה.   השליטה הקולית החכמה מאפשרת שליטה על מספר פעולות מרכזיות ב- MINI שלך כגון ניווט, טלפון, רדיו ומערכת בקרת האקלים. אולי תרצו לבדוק משהו בנוגע לדרככם. מזג האוויר. או שאולי יש לכם בקשה מיוחדת. אפילו אם  זאת רק הודעה קצרה או שתרצו לשמוע בדיחה.

מוכנים להתחבר.

הנהיגה ב-MINI היא חוויה קלילה כשיש לכם את החבר הדיגיטלי, בשילוב מגוון עצום של מערכות חכמות מקושרות כסטנדרט, ללא תוספת תשלום, המציעות רמות גבוהות של נוחות, בטיחות וקישוריות. 

רוצים עוד קישוריות?

בעזרת חבילת MINI Connected האופציונלית אתם מקבלים גישה למגוון רחב, ההולך וגדל, של מאפיינים שימושיים ואפליקציות בידור, מידע ומוזיקה.

 מערכת ההפעלה 9 של MINI תומכת גם ב-Apple CarPlay וב-Android Auto ומאפשרת חיבור אלחוטי של הטלפון החכם.