חוויית נהיגה

ממתינה לצאת להרפתקה.

ה-MINI Countryman החשמלית הראשונה - החברה האמיצה שלכם שלא שוכחת להיות מודעת לסביבה. 

ה-MINI Countryman החשמלית - חוויית נהיגה

ריגוש מחשמל לפניכם.

כדי לקבל את התחושה של מכונית קארטינג במקסימום, התמקדנו בקריטריונים עיצוביים חשובים בעת פיתוח ה-MINI Countryman החשמלית. שיפרנו את יכולות הנהיגה הדינמיות על ידי הורדת מרכז הכובד בעזרת מיקום הסוללה. הגברנו את הריגוש על ידי שיפור חלוקת המשקל ושימוש ביחס היגוי ישיר בשילוב גלגל הגה קטן. שדרגנו את ההתנהגות הדינמית ואת האחיזה על ידי שיפור רוחב הצמיגים. החומרה והתוכנה המתקדמות ביותר מאפשרות לנו לקבל התנהגות מהנה יותר ומרגשת הרבה יותר במיוחד במצב Go-Kart.

נתוני ביצועים.

MINI Countryman E

הספק

204 כ"ס

0‏-100 קמ"ש

8.6 שנ'
מהירות מרבית
170 קמ"ש

טווח

WLTP

460 ק"מ*

 

* טווח נסיעה מרבי. 

נתוני טווח הנסיעה החשמלי הינם לפי בדיקות המעבדה. טווח הנסיעה בפועל עשוי להשתנות בהתאם לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב,מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות נמוכיםמנתוני היצרן.

זריזות ואווירודינמיקה.

עם שילוב מדויק בין צורה ופעולה, עיצוב קומפקטי וקווי גוף אווירודינמיים משודרגים - ה-MINI Countryman החשמלית מתהדרת באיזון המושלם שבין עוצמה ויעילות. הטכנולוגיה המתקדמת שהיא מתאפיינת בה מצביעה על ההתמקדות שלנו בקיימות ובהגנה על הסביבה.
ה-MINI Countryman החשמלית - חוויית נהיגה - זריזות

מערכות עזר לנהיגה.

Driving Assistant Plus היא כמו עוד זוג עיניים. היא מזהירה אתכם מפני כלי רכב אחרים שנמצאים בשטחים המתים, ובמידת הצורך מבצעת פעולות היגוי אקטיביות כדי להחזיר את ה-MINI שלכם לנתיב הנסיעה שלה. בנוסף, היא מסייעת בזיהוי תנועה חוצה מאחוריכם כאשר אתם נוסעים לאחור. ה- Driving Assitat Plus כוללת מצלמה ורדאר. היא מאפשרת לכם להירגע בדרך אל היעד, על ידי שמירה על מהירות נסיעה קבועה, שמירה על נתיב הנסיעה ושמירה על מרחק מהרכב שלפניכם. 

 

ה-MINI Countryman החשמלית - חוויית נהיגה - מערכת עזר לנהג

מצבי MINI בדרכים.

כסטנדרט, יש ב- MINI Countryman שלושה מצבי נהיגה לבחירה המאפשרים שינוי של מאפייני ה-MINI Countryman החשמלית שלכם, כך שתתאים למצב התנועה ולדרישות שלכם. לכל אחד מהמצבים מראה מיוחד במינו.

ה-MINI Countryman החשמלית - חוויית נהיגה - מצב Green ה-MINI Countryman החשמלית - חוויית נהיגה - מצב Green

מצב Green.

ידידותי לסביבה, פשוט ושקט לגמרי - זהו מצב הנהיגה החסכוני ביותר, שיאפשר לכם למקסם את טעינת הסוללה. 

ה-MINI Countryman החשמלית - חוויית נהיגה - מצב core ה-MINI Countryman החשמלית - חוויית נהיגה - מצב core

מצב Core.

חוויית הנהיגה הקלאסית והנוחה של MINI עם אווירה מודרנית ומתוחכמת.

ה-MINI Countryman החשמלית - חוויית נהיגה - מצב go-kart ה-MINI Countryman החשמלית - חוויית נהיגה - מצב go-kart

מצב Go-Kart.

מצב זה, שפותח בהשראת דגם John Cooper Works האגדי, מאפשר לכם ליהנות מנהיגה מעוררת. מצב זה מאפשר נהיגה רוויית אדרנלין, סופר-ספורטיבית עם היגוי ישיר יותר ועם תגובה חדה יותר מדוושת ההאצה.