עיצוב חיצוני

מנה גדושה של חוויית נהיגה.

ה-MINI Countryman החשמלית מגיעה בעיצוב עוצמתי ובולט, היא מכונית ספורט-פנאי עם נוכחות מרשימה, העטופה בהילה של ביטחון עצמי ויצר הרפתקנות.

ה-MINI Countryman החשמלית - חלק חיצוני - צללית

מיני-מליזם עכשווי.

עשינו סדר והשארנו את הדברים שאנחנו הכי אוהבים. רק הדברים הטובים ביותר נשארו, הקווים הנקיים והאווירה הייחודית של MINI. זו מכונית SUV שרק מחכה לקחת אתכם למקומות מרגשים במקסימום נוחות. היא השותפה המחשמלת הנאמנה שלכם, אמיצה ללא פשרות. זו ה-MINI Countryman - רק בפחות מאמץ. הרבה פחות.

ברוכים הבאים - עיצוב ועוצמה.

ה-MINI Countryman החשמלית היא מכונית נאה, מחוספסת ומעוצבת ללא מאמץ - היא שולטת ברחובות הערים ובשבילים מחוצה להן. לנוכחות הסמכותית שלה מתלווים גריל קדמי בצורת מתומן, פנסים ראשיים מרשימים ומכסה מנוע עוצמתי. השלוחות הקצרות שלה וקווי המתאר הברורים מעניקים לצללית הזורמת שלה ביטוי מעודן. 

ה-MINI Countryman החשמלית - חלק חיצוני - מבט קדמי
ה-MINI Countryman החשמלית - חלק חיצוני - חלון גג

מקסימום מיני-מליסטיות.

תגידו שלום ל-MINI הגדולה ביותר שלנו - גם בגודל וגם בגיל. היא כעת 13 ס"מ ארוכה יותר ו-8 ס"מ גבוהה יותר - ה-MINI Countryman החשמלית מוכנה לצאת לכל משימה, ויש בה מספיק מקום למשפחה או לחברים.

עיצוב בכל פינה.

לאן שלא תביטו, תגלו משהו מרגש. חישוקי הסגסוגת הקלה יותר בולטים, חלקלקים ואווירודינמיים. הגגון מגיע כעת כסטנדרט בצבע שחור Piano Black. וקורות ה-C מגיעות בעיצוב מיוחד. אתם יכולים לבחור בעיצוב מתוך מגוון סגנונות שונים כדי לבטא את עצמכם. כל אחד מהם מגיע עם מאפיינים מיוחדים ופרטים מעוצבים מותאמים.

ה-MINI Countryman החשמלית - חלק חיצוני - גלגלים

ביצועים מיטביים בכל מצב.

מגוון חישוקי הסגסוגת הקלה שלנו במידות 17 עד 20 אינץ' (עד 21 אינץ' כאביזר) מקרינים ביטחון ואומץ, והם מציגים את ה-MINI במלוא הדרה. מבנה קל-משקל ושימוש באלומיניום ממוחזר מסייעים בהפחתת תביעת הפחמן שלנו בשני היבטים: בייצור ובנהיגה.

*התמונה להמחשה בלבד

נגיעה של צבע מלמעלה.

דגמי ה-MINI שלנו תמיד התבלטו מבין שאר המותגים וה-MINI Countryman החשמלית אינה שונה. הגג מגיע בכמה צבעים מנוגדים לבחירה והוא משודך לקורת C מעוצבת. פתיחת חלון הגג המוצלל מתבצעת בלחיצת כפתור, ומסיט הרוח האוטומטי מבטיח איזון מושלם בין חופש ונוחות.

* זמין בחלק מהדגמים.

ה-MINI Countryman החשמלית - חלק חיצוני - גג
ה-MINI Countryman החשמלית - חלק חיצוני - תאורת קבלת פנים

ברוכים הבאים.

הכניסה אל תוך ה-MINI Countryman החשמלית שלכם היא תמיד אירוע מיוחד. כאשר אתם מתקרבים אל ה-MINI שלכם או מתרחקים ממנה, היא מפעילה את תאורת קבלת הפנים או את תאורת החזרה הביתה בהתאם למצב הרוח שלכם. מערכת אופציונלית זו כוללת שלוש חתימות תאורה שונות הניתנות לבחירה, כמו גם הקרנת הלוגו על ידי המראות בצד הנהג ובצד הנוסע הקדמי.

* זמין בחלק מהדגמים.