עיצוב פנימי

מגע מעודן.

עיצוב פנימי אסתטי המוגדר על ידי פריטים מוקפדים וחומרים איכותיים בשילוב טכנולוגיה מתקדמת ותאורת אווירה נעימה משתלבים יחד ויוצרים חוויית נהיגה משובחת. אם תיכנסו פנימה, קרוב לוודאי שלא תרצו לצאת ממנה. 

הכירו את ה- MINI Experience mode. 

לראות, לשמוע ולהרגיש את מצב הרוח שלכם. ה- MINI Experience Mode הוא שער הכניסה שלכם לעולם של חיבורים רגשיים והתנסויות חושניות. הם מעוררים את כל החושים שלכם. כל אחד מהמצבים מתאפיין בעיצוב, בתאורת אוויר ובצלילים מיוחדים משלו. בעזרת פקודה אחת בודדת אתם יכולים לשנות לגמרי את האופן שבו סביבת הנהיגה שלכם נראית ומרגישה.

זמין בחלק מהדגמים.

ה-MINI Countryman החשמלית - חלק פנימי - מסך OLED

OLED‏, OLED OLED OLED.

לב-ליבו של לוח המכשירים והנקודה שבה הכל קורה הוא מסך המגע OLED העגול והמרשים. בעזרת טכנולוגיית OLED מתקדמת וזכוכית איכותית מאוד בקוטר של 240 מ"מ, יצרנו מראה מינימליסטי וייחודי. המסך מתפקד כלוח מחוונים וכמרכז בידור, מידע ועזרה. זהו המסך העגול הראשון בעולם.

להתפנק עם פנים חדש, או שמונה.

אתם יכולים לקבוע בדיוק את חוויית הנהיגה שתקבלו בכל פעם שתיכנסו פנימה. החל מספורטיבית ועד לסופר-חסכונית - מצבי הנהיגה מתאימים לכל צורך, וכל אחד מהם מגיע עם מראה, תחושה וצלילים שונים ומגוונים.

*התמונות להמחשה בלבד.

ה-MINI Countryman החשמלית - חלק פנימי - לוח מכשירים
ה-MINI Countryman החשמלית - חלק פנימי - לוח מכשירים
ה-MINI Countryman החשמלית - חלק פנימי - לוח מכשירים
ה-MINI Countryman החשמלית - חלק פנימי - לוח מכשירים

סגנון וקיימות. בדיוק בשבילכם.

אתם יכולים לבחור בין רמות הגימור אשר מייצגות סגנונות עיצוב שונים כדי לבטא את עצמכם. כל אחד מהם מגיע עם פריטים ומאפיינים עיצוביים מיוחדים בלוח המכשירים, בגלגל ההגה, בריפוד המושבים ובתקרה.

*התמונות להמחשה בלבד.

ה-MINI Countryman החשמלית - חלק פנימי - לוח מתגים

רק צריך ללחוץ.

כל מה שאתם צריכים נמצא במרחק לחיצת כפתור - בלם החניה, ההילוכים, מצבי חוויית הנהיגה של MINI ועוד ועוד. חמשת המתגים האינטואיטיביים עוצבו מחדש וכעת הם נגישים יותר, שימושיים יותר ונעימים למגע. 

היגוי של מכונית קארטינג.

הכיף הגדול מתחיל ברגע שאתם נוגעים בגלגל ההגה. בהשראת ה-MINI הקלאסית הנצחית עדכנו את העיצוב, והקטנו אותה מעט כדי לתת לכם את התחושה של מכונית קארטינג קלאסית, אבל בגרסה עוצמתית יותר.  ובמקום חישור שלישי, גלגל ההגה כולל רצועת בד מעוצבת. הלחצנים השמאליים מאפשרים לכם להפעיל את מערכות העזר לנהג. הפעלת מערכת הבידור והמידע ופעולות התקשורת מתבצעת בעזרת הלחצנים הימניים. 

ה-MINI Countryman החשמלית - חלק פנימי - גלגל הגה
ה-MINI Countryman החשמלית - חלק פנימי - חומרים

לסלול דרכים חדשות בעזרת חומרים חדשים.

MINI יוצרת אסתטיקה חדשה לגמרי על ידי שימוש בחומרי טקסטיל מיוחדים. החומר החדש שבו אנו משתמשים בלוח המכשירים ובדלתות יוצר אווירה מיוחדת במינה. הבד הוא איכותי מאוד וקל לניקוי. הוא יוצר אווירה יוקרתית, כולל יותר אפשרויות עיצוב ומשמש כרקע המושלם למצבי MINI Experience השונים. אנחנו נמשיך בפיתוח חדשני של חומרים המסוגלים לעמוד בדרישות התובעניות שלנו המתמקדות בתחושה, מראה ועמידות בפני שחיקה.