חוויה דיגיטלית

חידושים מרתקים.

MINI Cooper‏ 3 דלתות - חוויה דיגיטלית - מערכת הפעלה
מערכת ההפעלה 9 של ה-MINI החדשה מציעה חוויית משתמש חדשה ואינטואיטיבית. הודות למסך המגע הייחודי OLED והמסייע האישי החכם של MINI המופעל בעזרת קולכם האישי, אתם יכולים ליהנות משליטה, מקישוריות ומיכולת התאמה אישית ברמה שטרם חוויתם.

מצבי החוויה המיוחדים של MINI.

לחוות מגוון עולמות שונים, כל אחד מהם עם עיצוב יצירתי משלו וצלילים מרגשים. המצב המותאם אישית מאפשר לכם להשתמש באפליקציה של MINI כדי לבחור בתמונות, ולהציג אותן כתמונת רקע במסך. צבעי תאורת האווירה מתאימים את עצמם אוטומטית לתמונות שבחרתם.

* זמין בחלק מהדגמים

החבר החכם שלכם.

MINI Cooper‏ 3 דלתות - חוויה דיגיטלית - ספייק MINI Cooper‏ 3 דלתות - חוויה דיגיטלית - ספייק

בפעם הראשונה, דגמי MINI זוכים לקבל את המסייע הקולי המלא (לא בעברית). ניתן להפעיל את המסייע האישי החכם של MINI בעזרת מילת ההפעלה "היי מיני" או על ידי לחיצה על לחצן השיחה שעל גלגל ההגה. הפקודות הקוליות מופיעות על מסך ה-OLED העגול בצורת אנימציה הכוללת אלמנטים גרפיים, מלל ואווטאר. אתם יכולים לבחור ב-MINI - תמונה מעוצבת של מיני או במסייע הדיגיטלי החדש שלנו: ספייק. המסייע האישי החכם של MINI שולט על פעולות חשובות כגון: מערכת הניווט, הטלפון, הרדיו או הטמפרטורה. אולי תרצו לדעת משהו בנוגע ליעד שלכם. מזג האוויר. או אם יש לכם בקשה מיוחדת. אפילו אם אתם רק רוצים לדבר קצת או לשמוע בדיחה.

 

 

מוכנים להתחבר.

ה-MINI שלכם מגיעה עם מגוון מאפייני קישוריות חכמים בחינם. ואם אתם רוצים עוד, אתם יכולים לשדרג בכל שלב.

חבילת MINI Connected.

בעזרת חבילת MINI Connected האופציונלית אתם מקבלים גישה למגוון רחב, ההולך וגדל, של מאפיינים שימושיים ואפליקציות בידור, מידע ומוזיקה. מערכת ההפעלה 9 של MINI תומכת גם ב-Apple CarPlay וב-Android Auto ומאפשרת חיבור אלחוטי של הטלפון החכם.