עיצוב חיצוני

מנה גדושה של חוויית נהיגה.

ה-MINI Countryman מגיעה בעיצוב עוצמתי ובולט, היא מכונית ספורט-פנאי עם נוכחות מרשימה.

MINI countryman - חלק חיצוני - צללית

מיני-מליזם עכשווי.

עשינו סדר והשארנו את הדברים שאנחנו הכי אוהבים. רק הדברים הטובים ביותר נשארו, הקווים הנקיים והאווירה הייחודית של MINI. זו מכונית SUV שרק מחכה לקחת אתכם למקומות מרגשים במקסימום נוחות. היא השותפה הנאמנה שלכם, אמיצה ללא פשרות. זו ה-MINI Countryman - רק בפחות מאמץ. הרבה פחות.

ברוכים הבאים - עיצוב ועוצמה.

ה-MINI Countryman היא מכונית נאה, מחוספסת ומעוצבת ללא מאמץ - היא שולטת ברחובות הערים ובשבילים מחוצה להן. לנוכחות הסמכותית שלה מתלווים גריל קדמי בצורת מתומן, פנסים ראשיים מרשימים ומכסה מנוע עוצמתי. השלוחות הקצרות שלה וקווי המתאר הברורים מעניקים לצללית הזורמת שלה ביטוי מעודן. 

MINI Countryman - חלק חיצוני - מבט קדמי
MINI countryman - חלק חיצוני - חלון גג

מקסימום מיני-מליסטיות.

תגידו שלום ל-MINI הגדולה ביותר שלנו - גם בגודל וגם בגיל. היא כעת 13 ס"מ ארוכה יותר ו-8 ס"מ גבוהה יותר - ה-MINI Countryman מוכנה לצאת לכל משימה, ויש בה מספיק מקום למשפחה או לחברים.

עיצוב בכל פינה.

לאן שלא תביטו, תגלו משהו מרגש. חישוקי הסגסוגת הקלה יותר בולטים, חלקלקים ואווירודינמיים. מסילות הגג מגיעות כעת כסטנדרט בצבע שחור מבריק. וקורות ה-C מגיעות בעיצוב מיוחד. 

MINI Countryman - חלק חיצוני - גלגלים

ביצועים גבוהים בכל מצב.

מגוון חישוקי הסגסוגת הקלה שלנו במידות 18 ו- 19 אינץ' מקרינים ביטחון ואומץ, והם מציגים את ה-MINI במלוא הדרה. מבנה קל-משקל ושימוש באלומיניום ממוחזר מסייעים בהפחתת תביעת הפחמן שלנו בשני היבטים: בייצור ובנהיגה.

"הגישה הטהורה והמתקדמת שלנו משלבת בין הפעלה פשוטה לבין הריגוש המוכר שמוטבע ב-MINI."

אוליבר הימלר, מנהל חטיבת העיצוב של MINI

נגיעה של צבע מלמעלה.

דגמי ה-MINI שלנו תמיד התבלטו מבין שאר המותגים וה-MINI Countryman אינה שונה. הגג מגיע בכמה צבעים מנוגדים לבחירה והוא משודך לקורת C מעוצבת. פתיחת חלון הגג המוצלל (זמין בחלק מהדגמים) מתבצעת בלחיצת כפתור, ומסיט הרוח האוטומטי מבטיח איזון מושלם בין חופש ונוחות.

MINI Countryman - חלק חיצוני - גג
MINI Countryman - חלק חיצוני - תאורת קבלת פנים

ברוכים הבאים.

הכניסה אל תוך ה-MINI Countryman שלכם היא תמיד אירוע מיוחד. כאשר אתם מתקרבים אל ה-MINI שלכם או מתרחקים ממנה, היא מפעילה את תאורת קבלת הפנים או את תאורת החזרה הביתה. בחלק מהדגמים קיימת אפשרות בחירה בין שלוש חתימות תאורה שונות, כמו גם הקרנת הלוגו על ידי המראות בצד הנהג ובצד הנוסע הקדמי.