The NEw MINI Family
MINI J01

ה-MINI COOPER החשמלית החדשה.
נעים להכיר. שוב.

Minmalist to the Max

מינימליסטיות מקסימלית.

ה-MINI החשמלית המלאה מתאפיינת בפשטות כריזמטית. בחרנו לאמץ את הגישה העיצובית שמאחורי הרעיון "פחות זה יותר" והסרנו אלמנטים מיותרים כדי לזקק את העיקר. התוצאה - משטחים נקיים וחלקים, קווים עדינים ופרופורציות מאוזנות. עיצוב חיצוני מוקפד, מרשים ובטוח בעצמו.
OLED display

OLED‏, OLED OLED OLED.

לב-ליבו של לוח המכשירים והנקודה שבה הכל קורה הוא מסך המחוונים המרכזי, דקיק, אלגנטי וחדיש לגמרי. בעזרת טכנולוגיית OLED מתקדמת וזכוכית איכותית מאוד בקוטר של כ-240 מ"מ, יצרנו מראה מינימליסטי, ייחודי ומלא השראה. המסך מתפקד כלוח מחוונים וגם כמרכז בידור, מידע ועזרה. מסך זה הוא מסך ה-OLED העגול הראשון בעולם!
Rear Image of Car

ההתחייבות שלנו.

אנו ב-MINI מתחייבים להוביל את הדרך לעבר מציאת האיזון שבין ביצועים, עיצוב אייקוני והגנה על הסביבה. מחויבות זו מוטמעת בכל הדברים שאנחנו עושים. אנו מציעים היום חלל פנים ללא עור, ידידותי במיוחד לבעלי חיים, המיוצר בעזרת חומרים ממוחזרים בתהליך בר-קיימא. האריג שלנו, המצפה את לוח המכשירים, פנלי הדלתות והדיפונים עשוי מכ-90% סיבי פוליאסטר ממוחזרים. הגלגלים מהדור החדש, עשויים כעת מיותר מ-70% אלומיניום ממוחזר.
MINI U25

ה-MINI COUNTRYMAN החדשה.
נעים להכיר. שוב.

Minmalist to the Max

מיני-מליזם עכשווי.

עשינו סדר והשארנו את הדברים שאנחנו הכי אוהבים. רק הדברים הבאמת טובים נשארו, הקווים הנקיים והאווירה הייחודית של MINI. זו מכונית SUV שרק מחכה לקחת אתכם למקומות מרגשים במקסימום נוחות.
OLED display

נוחות מתקדמת.

המעצבים שלנו תכננו את מערכת ה-Travel & Comfort המאפשרת לחבר אביזרים שונים במהירות ובקלות. ניתן לחבר בקלות תושבות לטאבלטים, מתלי בגדים וגם ווים לתיקים אל משענות הגב של המושבים הקדמיים. יש אפילו מחזיקי כוסות מתקפלים חכמים ועכשיו אפשר גם לחבר שולחנות מתקפלים ולהשתמש בהם כדי לעבוד או כמשטחי אחסון.
Rear Image of Car

היגוי של מכונית קארטינג.

הכיף הגדול מתחיל ברגע שנוגעים בגלגל ההגה. שאבנו השראה מה-MINI הקלאסית הנצחית, עדכנו את העיצוב והקטנו אותה מעט כדי לתת לכם את התחושה של מכונית קארטינג קלאסית, אבל בגרסה עוצמתית יותר. ובמקום חישור שלישי, גלגל ההגה כולל רצועת בד מעוצבת. הלחצנים השמאליים מאפשרים לכם להפעיל את מערכות העזר לנהג. הפעלת מערכת הבידור והמידע ופעולות התקשורת מתבצעת בעזרת הלחצנים הימניים.
MINI U25 BEV

ה-MINI Countryman החשמלית החדשה.
נעים להכיר. שוב.

Minmalist to the Max

דרכים חדשות בעזרת חומרים חדשים.

MINI יוצרת אסתטיקה חדשה לגמרי על ידי שימוש בחומרי טקסטיל מיוחדים. החומר החדש שבו אנו משתמשים בלוח המכשירים ובדלתות יוצר אווירה מיוחדת במינה. הבד הוא איכותי מאוד וקל לניקוי. הוא יוצר אווירה יוקרתית, כולל יותר אפשרויות עיצוב ומשמש כרקע המושלם למצבי MINI Experience השונים. אנחנו נמשיך בפיתוח חדשני של חומרים המסוגלים לעמוד בדרישות התובעניות שלנו המתמקדות בתחושה, מראה ועמידות בפני שחיקה.
OLED display

ריגוש מחשמל לפניכם.

כדי לקבל את התחושה של מכונית קארטינג במקסימום, התמקדנו בקריטריונים עיצוביים חשובים בעת פיתוח ה-MINI Countryman החשמלית. שיפרנו את יכולות הנהיגה הדינמיות על ידי הורדת מרכז הכובד בעזרת מיקום הסוללה. הגברנו את הריגוש על ידי שיפור חלוקת המשקל ושימוש ביחס היגוי ישיר בשילוב גלגל הגה קטן. שדרגנו את ההתנהגות הדינמית הצדדית ואת האחיזה על ידי שיפור רוחב הצמיגים. החומרה והתוכנה המתקדמות ביותר מאפשרות לנו לקבל התנהגות מהנה יותר ומרגשת הרבה יותר במיוחד במצב Go-Kart.
Rear Image of Car

חומרים חלופיים ידידותיים לסביבה.

תחליפי העור שלנו מציעים כעת עיצוב פנימי מחומרים ידידותיים לבעלי חיים. משטחי המושבים המתקדמים עשויים מ-100% חומרי בד ממוחזרים, המספקים את אותה איכות פרמיום ונוחות ישיבה המתקבלות מריפודי העור מבלי להתפשר על מראה, תחושה ופונקציונליות. גלגלי ההגה החדשים שלנו עומדים בכל הקריטריונים התובעניים בתחומי המראה, השחיקה והעמידות.