חוויית נהיגה

המומנט הכי חזק בעיר.

מוכנים לצאת לדרך? תתרכזו. כאשר האור הירוק נדלק - תנו גז. ה-MINI Cooper החשמלית יוצאת כנגד כל המוסכמות.
ה-MINI החשמלית - חוויית נהיגה - יכולות נהיגה דינמיות

יכולות נהיגה דינמיות. ממש כמו COOPER.

כדי לקבל את התחושה של מכונית קארטינג, התמקדנו בקריטריונים עיצוביים חשובים בעת פיתוח ה-MINI Cooper החשמלית. שיפרנו את יכולות הנהיגה הדינמיות

על ידי הורדת מרכז הכובד בעזרת מיקום הסוללה. הגברנו את הריגוש על ידי שיפור חלוקת המשקל ושימוש ביחס היגוי ישיר בשילוב גלגל הגה קטן. שדרגנו את ההתנהגות הדינמית הצדדית ואת האחיזה על ידי שיפור רוחב הצמיגים. החומרה והתוכנה המתקדמות ביותר מאפשרות לנו לקבל התנהגות מהנה יותר ומרגשת הרבה יותר במיוחד במצב Go-Kart.

נתוני ביצועים.

MINI Cooper E

MINI Cooper SE

הספק

184 כ"ס"

218 כ"ס

0‏-100 קמ"ש

7.3 שנ' 6.7 שנ'

מהירות מרבית

160 קמ"ש 170 קמ"ש

טווח

(לפי WLTP)

304 ק"מ
391 ק"מ

טווח הנסיעה בפועל עשוי להשתנות בהתאם לאבזור הרכב, לתנאי הדרך, האקלים, תחזוקת הרכב, מאפייני הנהיגה ובלאי הסוללה המשפיע על קיבולה ועל טווח הנסיעה, היורד עם חלוף הזמן. לפיכך הנתונים בפועל יכולים להיות נמוכים מנתוני היצרן.

אווירודינמיקה מעולה.

ה-MINI Cooper החשמלית תוכננה מלכתחילה עם יכולת לנהל את הכוחות האווירודינמיים בצורה היעילה ביותר. בעזרת תחתית המרכב והגריל האטומים לגמרי, והודות לעיצוב המינימליסטי והחלק, הצלחנו להוריד משמעותית את מקדם הגרר. כל החישוקים של MINI שופרו כדי להתמודד טוב יותר עם האווירודינמיקה. הם יעילים במיוחד הודות להתנגדותם הנמוכה לרוח, ואתם יכולים ליהנות מטווח נסיעה מוגדל בלי הצורך לטעון את הסוללה.
ה-MINI החשמלית - חוויית נהיגה - אווירודינמיקה
ה-MINI החשמלית - חוויית נהיגה - יכולות נהיגה דינמיות

אנחנו שומרים עליכם - מלפנים ומאחור.

עבדנו לא מעט כדי לסייע בנהיגה בתוך העיר. כל שעליכם לעשות הוא להפעיל את בקרת השיוט האקטיבית, שהיא חלק מחבילת ה-Driving Assistant Plus (בחלק מרמות הגימור), וה-MINI שלכם תעקוב אוטומטית אחרי המכונית שלפניכם ותשמור על מרווח בטוח ממנה. מערכת העזר לחניה, המגיעה כסטנדרט, מזהה את מקומות החניה הפנויים והמתאימים לכם, ומאפשרת לכם להחנות את המכונית בלחיצת כפתור אחת.

יותר בטיחות. יותר נוחות. יותר סטנדרט.

מקסימום הנאה עם מקסימום בטיחות. ה-MINI Cooper החשמלית מצוידת במערכות מתקדמות היוצרות סביבת נהיגה בטוחה יותר - לכם ולמשתמשי הדרך האחרים. בקרת השיוט האקטיבית (בחלק מרמות הגימור) שומרת על מרחק בטוח מהמכונית שלפניכם וסורקת באופן קבוע את הדרך כדי לזהות מצבים מסוכנים. אזהרת סטייה מהנתיב תזהיר אתכם בעת סטייה מנתיב הנסיעה. אם ה-MINI שלכם מזהה התנגשות אפשרית מאחור, היא תפעיל את מהבהבי החירום במהירות כפולה.  

מצבי נהיגה בדרכים.

יש שלושה מצבי נהיגה לבחירה, המאפשרים שינוי של מאפייני ה-MINI Cooper החשמלית שלכם כך שתתאים למצב התנועה ולדרישות שלכם. לכל אחד מהמצבים מראה מיוחד במינו.

ה-MINI החשמלית - חוויית נהיגה - מצב Green ה-MINI החשמלית - חוויית נהיגה - מצב Green

מצב Green.

ידידותי לסביבה, פשוט ושקט לגמרי - זהו מצב הנהיגה החסכוני ביותר, שיאפשר לכם למקסם את טעינת הסוללה.
ה-MINI החשמלית - חוויית נהיגה - מצב Core ה-MINI החשמלית - חוויית נהיגה - מצב Core

מצב Core.

חוויית הנהיגה הקלאסית והנוחה של MINI עם אווירה מודרנית ומתוחכמת.
ה-MINI החשמלית - חוויית נהיגה - מצב go-cart ה-MINI החשמלית - חוויית נהיגה - מצב go-cart

מצב Go-Kart.

 מצב זה, שפותח בהשראת דגם John Cooper Works האגדי, מאפשר לכם ליהנות מנהיגה מעוררת, סופר-ספורטיבית, מלאה באדרנלין.